سلام دوست من، میدونم که دنبال برنامه غذایی رایگان میگردی. پیشنهاد میکنم با کمی هزینه کردن (۳۶۵ هزار تومان برای ۶ هفته) براساس قد ، وزن ، ذائقه و تمام مشخصات شخصی خودت برنامه غذایی دریافت کنی.

در هر یک از بخش های بالا که شامل برنامه غذایی بانوان و آقایان می شود. تعداد زیادی برنامه تغذیه وجود دارد که هر فردی می تواند آنها را به صورت رایگان دانلود و طی یک ماه اجرا نماید.این برنامه ها  بر اساس هدف و ساعت تمرین تفکیک شده اند.

این برنامه ها به شما می آموزد که در طول روز چگونه غذا بخورید و چطور بتوانید سبک زندگی خود را منظم تر کنید. که این تنها یکی از راه کارهای فیت شیم برای رسیدن به اندامی مناسب و بدنی سالم است.

برنامه غذایی چیست؟

برنامه غذایی شیوه ای از مصرف غذا می باشد که در طول روز میزان و زمان آن مشخص است. رژیم غذایی می تواند بر اساس فاکتورهایی مانند میزان فعالیت روزانه ، هدف،عادات و حساسیت های غذایی و اطلاعات شخصی تنظیم شود.این برنامه تنها مختص ورزشکاران نیست. هر فرد می تواند یک برنامه مناسب خود داشته باشد. ابن برنامه با توجه به میزان کالری و نوع ژنتیک طراحی می شود.

به عنوان مثال یک خانم خانه دار می تواند با رعایت رژیم غذایی مناسب نیازهای بدن خود را در طور روز رفع کند. این امر در حفظ سلامت و تناسب اندام او نقش مهمی را ایفا می کند.

برنامه غذایی خانم های خانه دار

لازم به ذکر است که این مسئله برای ورزشکاران از اهمیت دو چندانی برخوردار است. چرا که برای رشد و یا تفکیک عضلات، چربی سوزی و تناسب اندام به یک برنامه غذایی دقیق و موثر نیاز دارند. محاسبه میزان و نوع مواد غذایی به کار گرفته شده در یک رژیم اهمیت بسازی دارد. که در مسیر رسیدن ورزشکار به اهداف ورزشی خود نقش مهمی را ایفا می کند.

برنامه غذایی ورزشکاران توسط مربیان آن ها و با توجه به مشخصات فردی، ژنتیکی و همچنین سابقه ورزشی شان تنظیم می شود.

برنامه غذایی برای ورزشکاران

برنامه بدنسازی تغذیه

سایت فیت شیم بستری را ایجاد کرده تا همه افراد بتوانند به راحتی برای حفظ سلامت خود، مربی و یا متخصصی را کنار خود داشته باشند. تا هر کسی بتواند در کمال تن درستی و اعتماد به نفس در زندگی و محل کار خود بدرخشد.

گروه ورزشی فیت شیم در خصوص تنظیم برنامه غذایی برای افراد ، خدمات خود را با بهترین کیفیت ، منصفانه ترین قیمت و پشتیبانی ۲۴ ساعته ارائه می دهد.

فاکتورهای ضروری برای تنظیم برنامه های غذایی

  1. قد، وزن و سن
  2. هدف تمرین و برنامه غذایی
  3. سابقه تمرینی و استفاده از رژیم های غذایی
  4. مشکلات جسمی و حساسیت های غذایی و دارویی
  5. مصرف داروهای خاص
  6. زمان بندی خواب و بیداری در طی شبانه روز

برنامه غذایی رایگان

ممکن است شما تابحال رژیم غذایی را رعایت نکرده باشید و از اهمیت یک برنامه تغذیه با خبر نباشید. در حالیکه تقریبا تمامی افراد برای بهبود روند تغذیه و تناسب اندام نیازمند یک رژیم غذایی سالم و مفید هستند.

ما با آماده سازی تعدادی برنامه با اهداف مختلف (افزایش حجم و وزن یا کاهش وزن) موقعیتی را ایجاد کرده ایم تا همه بتوانند اولین تجربه خود را با برنامه های رژیم غذایی فیت شیم شروع کنند.
شما می توانید یک برنامه غذایی رایگان دریافت کنید. و با رعایت نکات مذکور در آن بعد از مدت ۴ الی ۶ هفته شاهد تغییرات خود باشید. این برنامه ها توسط کارشناسان تغذیه برای بانوان و آقایان تهیه و تنظیم شده اند. برای بالا بردن اثربخشی این برنامه ها چند فاکتور کلی بررسی و لحاظ شده است. فاکتورهایی از قبیل جنسیت ورزشکار (آقا یا خانم) ، هدف (کاهش و یا افزایش وزن) و…

بعد از دریافت و استفاده از یک برنامه غذایی رایگان می توانید با مراجعه به بخش برنامه های هدفمند و با پرداخت هزینه ای اندک از یک برنامه تمرینی بهره ببرید. برنامه های هدفمند توسط مربیان باتجربه و مقام آور گروه فیت شیم تنظیم شده اند. همچنین می توانید با پر کردن فرم مربوطه، یک برنامه غذایی اختصاصی دریافت نمایید.

بهترین برنامه غذایی

ما همواره سعی داشتیم با کمک گرفتن از مربیان با تجربه و پزشکان مجرب بهترین برنامه غذایی را برای شما عزیزان تنظیم نماییم. کارشناسان مجرب ما با تکیه بر تجربه و دانش خود و بررسی فاکتورهای موثری از جمله گروه خونی و نوع ژنتیک و با دریافت اطلاعات فردی (قد ، وزن ، سن ، شغل ، سایز برخی اندام و… ) رژیم غذایی موثری را برای هر فرد تنظیم میکنند.

در نظر داشته باشید که اطلاع از آسیب های جسمی ، نحوه عملکرد غدد، مشکلات گوارشی، میزان چربی و قند ، کمک شایانی به همکاران ما در تهیه بهترین برنامه غذایی می کند.

نمونه ای از برنامه غذایی فیت شیم

نمونه برنامه غذایی فیت شیم

سوالات متداول بدنسازی

فرق حرکات چند مفصلی و تک مفصلی در برنامه بدنسازی چیست ؟

در حرکات تک مفصلی برای انجام حرکت (کامل شدن دامنه حرکت) از یک مفصل و عضله استفاده می شود.

در حرکات چند مفصلی از بیش از یک مفصل و عضله برای انجام حرکت استفاده می شود.

حرکات چند مفصلی مانند اسکات، پرس سرشانه و پرس سینه و حرکات تک مفصلی مانند جلو بازو هالتر یا پشت بازو سیمکش است.

آیا عرق کردن به معنای چربی سوزی است ؟

عرق کردن عکس العمل طبیعی بدن می باشد که باعث تنظیم شدن دمای بدن می شود.. این امر با آزادسازی آب و نمک انجام می شود که منجر به کاهش دمای بدن خواهد شد. در واقع عرق کردن به معنای سوزاندن کالری بیشتر نیست و دلیل چربی سوزی بیشتر نخواهد بود.

بین هر ست چقدر می توان استراحت کرد ؟

برای افزایش قدرت و بالا بردن توان می توان بین هر ست ۲ الی ۵ دقیقه و برای افزایش حجم عضلات (هایپروتروفی) بین هر ست تقریبا ۳۰ الی ۹۰ ثانیه استراحت کرد.

تمرینات اینتروال چه تمریناتی هستند ؟

تمرینات اینتروال به تمریناتی گفته می شود که شامل یک سری تمرینات با شدت بالا و استراحت های دوره ای مابین این حرکات هستند.

اینتروال به سیستم تمرینی ای گفته می شود که در آن تمرینات با شدت بالا و استراحت های زمان بندی شده تنظیم می شود. به عنوان مثال : دوچرخه اینتروال. یک ورزشکار میتواند برای انجام برنامه هوازی (دوچرخه) از اینتروال یک به یک استفاده کند. در این حالت میزان فعالیت با میزان استراحت برابر است. یعنی به مدت یک دقیقه با بالاترین سرعت رکاب می زند و سپس به مدت یک دقیقه استراحت می کند یا شدت را به حداقل می رساند و به آهستگی رکاب می زند.