سلام دوست من. وقتی تو این صفحه اومدی یعنی دنبال برنامه بدنسازی و برنامه ورزشی میگردی و دلت میخواد خوش اندام شی. همین که تصمیمشو گرفتی عالیه. ما به تو کمک میکنیم که به خواستت برسی.

برنامه بدنسازی

نوع برنامهتمرینی و تغذیه
مدت دوره6 هفته
نحوه ارتباطمستقیم با مربی
برای ورزشکارانمبتدی تا حرفه ای

صدای شاگردان فیت شیم

برنامه بدنسازی فیت شیم

برنامه بدنسازی مختلفی را امتحان کردید و جواب نگرفتید؟ با ما باشید تا بهترین برنامه بدنسازی و برنامه ورزشی بدنسازی را برایتان تنظیم کنیم. به مجموعه ای از برنامه های تمرینی، غذایی و مکمل های غذایی برنامه بدنسازی گفته میشود، که در چهارچوب مشخص برای افراد مختلفی طراحی می شود. یک برنامه باشگاه بدنسازی می تواند به صورت اختصاصی با توجه به فاکتورهای فردی مانند هدف ورزشی، تیپ بدنی فرد، سوابق تمرین، تعداد جلسات تمرین در هفته، ساعت بیدار شدن و خوابیدن و … برای هر شخص تنظیم شود.

مهم ترین مسئله در طراحی یک برنامه بدنسازی حرفه ای ، توجه به حفظ سلامتی ورزشکار و بهبود عملکرد بدن او می باشد. فیت شیم سعی بر این دارد که با آماده سازی و ارائه برنامه های تمرینی از مبتدی تا حرفه ای، بستری کاربردی و مفید را برای ورزشکاران و علاقه مندان به تناسب اندام فراهم سازد.

شما می توانید با ارائه اطلاعات شخصی و فیزیکی خود ، بهترین برنامه را از مربیان با تجربه فیت شیم دریافت کنید.

بهترین برنامه بدنسازی

فاکتورهای مختلفی برای تنظیم یک برنامه ورزشی بدنسازی خوب وجود دارد. می توان با رعایت آن ها بهترین برنامه بدنسازی را طراحی کرد.

سابقه تمرینی، تیپ بدنی، مشخصات فیزیکی، میزان فعالیت روزانه، سابقه پزشکی و عوامل دیگری به عنوان فاکتورهای بسیار مهم در تنظیم برنامه به شمار می روند. مربیان ورزشی با دریافت این اطلاعات می توانند شاگردان خود را در راه رسیدن به هدف یاری رسانند.

یک برنامه ورزشی شامل برنامه های تمرینی، غذایی و مکمل غذایی می باشد. برای طراحی آن باید به هر یک ازین برنامه ها توجه خاصی داشت. تا بتوان با در نظر گرفتن شرایط فردی این ۳ برنامه را جوری تنظیم نمود که مکمل یکدیگر باشند.

بهترین برنامه بدنسازی

فاکتورهای تنظیم برنامه باشگاه بدنسازی

  1. قد، وزن و سن
  2. هدف تمرین و برنامه غذایی
  3. سابقه تمرینی و استفاده از رژیم های غذایی
  4. مشکلات جسمی و حساسیت های غذایی و دارویی
  5. مصرف داروهای خاص
  6. زمان بندی خواب و بیداری در طی شبانه روز
  7. شغل و مقدار فعالیت روزانه فرد
  8. علاقه مندی و در دسترس بودن مواد غذایی
  9. محل تمرین (باشگاه یا منزل) و تجهیزات در دسترس
  10. و غیره

برنامه بدنسازی آنلاین

امروزه افراد مختلف اکثر نیازهای خود را در فضای آنلاین رفع می کنند. تناسب اندام و سلامتی از مواردی هستند که در سال های اخیر در فضای آنلاین جای خود را پر کرده اند. در شبکات اجتماعی و وبسایت های مختلف می توانید انواع برنامه ها و رژیم های مختلف را پیدا کنید که باید با کمک بررسی و مطالعه، کیفیت شرکتهای مختلف را ارزیابی کنید. سپس انتخاب کنید و به سمت پیشرفت قدم بردارید.

مربیان می توانند با داشتن این اطلاعات و بررسی آن ها برنامه بدنسازی آنلاین مناسب شاگردان خود برای رسیدن آنها به هدف و سلامتی آنها تنظیم کنند. گروه فیت شیم نمونه هایی از بهترین برنامه ها(برنامه هدفمند) در قالب برنامه باشگاه بدنسازی را براساس فاکتورهای کلی، آماده سازی کرده که می توانید هر کدام از آنها را نسبت به هدف، سابقه، جلسات تمرین، ضعف عضله انتخاب و دانلود نمایید.

برنامه باشگاه بدنسازی

دو معیار اصلی برای نشان دادن بهبود علمکرد ورزشکاران، دویدن سریع و پرش بالا تر است. به همین دلیل بخش اعظم مربیان و کارشناسان ورزشی به طور مرتب از آزمون های دوی سرعت و پرش برای رشته های ورزشی از جمله بسکتبال و فوتبال استفاده می کنند.

داشتن یک برنامه ورزشی بدنسازی خوب و کارآمد در پیشبرد فرد بسیار مهم می باشد. جدا از تاثیر آن در تناسب اندام و بهبود سلامتی فرد می تواند بر افزایش توانایی های فردی ورزشکار بسیار تاثیر گذار باشد.

یکی از مهم ترین جنبه های قدرت بدنی، قدرت نسبی است. به عبارت دیگر قدرت بدنی براساس وزن شما محاسبه می شود. تحمل وزن اضافی بدن نیروی شما را تضعیف و عملکرد شما را کاهش می دهد. تمرینات مداوم در کنار زمان بدنی غذایی درست می تواند ترکیب بدنی شما را به سمتی ببرد که توان اجرای حرکات برای شما بالاتر برود.

برنامه بدنسازی رایگان

خیلی از کسانی که می خواهند بدنسازی را شروع کنند از اهمیت داشتن یک برنامه ورزشی با خبرند ولی به برنامه مشخصی دسترسی ندارند. از آنجایی که خیلی از افراد دوست دارند که برنامه های بدنسازی مشخصی برای تمرین و تغذیه خود داشته باشند، سایت فیت شیم تعدادی برنامه بدنسازی رایگان را به همراه نکات لازم برای رعایت این برنامه ها تهیه کرده است.

این برنامه ها در قالب هدف های افزایش و کاهش وزن و حجم برای بانوان و آقایان جداسازی شده است. هر فرد می تواند با توجه به ساعت تمرین خود در طول روز برنامه مورد نیاز خود را دانلود کرده و از آن استفاده کند.

فیت شیم آماده پاسخگویی به شما دوستان عزیز در ارتباط با برنامه های رایگان می باشد. این برنامه ها توسط مربیان برای ورزشکارانی که می خواهند به تازگی تمرین را شروع کنند طراحی شده است.