مربی بدنسازی

ورزشکاران فیت شیم

تغییرات شاگردان فیت شیم را ببینید. صدای رضایت ورزشکاران از مربی بدنسازی را بشنوید.
چت های انگیزه بخش دوستانتان را مشاهده کنید.

مربیان فیت شیم

مربیان فیت شیم به سرمربیگری جناب اسحاقی تیمی مجرب را تشکیل داده اند.
هر یک با علم خود نقشی در تنظیم برنامه ها ایفا میکنند.

ویزیت حضوری در فیت شیم

ساکنین ورزشکار تهران میتوانند در مجموعه فیت شیم حضور پیدا کنند.
ویزیت حضوری شوند و برنامه های خود را دریافت کنند.

تغییرات شاگردان فیت شیم

رضایت های واتساپی شاگردان

تیم مربیان فیت شیم

مربی بدنسازی

بابک اسحاقی

سرمربی فیت شیم
امین حقانی
امین حقانی
روح الله افرا
نیما فروهیده
نیما فروهیده
تصویر خانم الهه رکابدار مربی فیت شیم
الهه رکابدار
ابراهیم میرزائیان
محسن بیات
مهدی صفری

فرم تعیین وقت حضوری

برای تعیین وقت حضوری (چکاپ در مجموعه فیت شیم) و تنظیم برنامه ها فرم زیر را ارسال کرده و منتظر تماس ما باشید. حداکثر تا ۶۰ دقیقه بعد با شما تماس گرفته میشود.

مربی بدنسازی فیت شیم

با هزینه کم با داشتن مربی بدنسازی آنلاین در طول ۶ هفته به اهداف خود برسید. فقط کافیه برای خوش اندام شدن با یک مربی بدنسازی استارت بزنی.
افراد زیادی بر این باورند که نیازی به مربی بدنسازی ندارند. آنها فکر می کنند به تنهایی و بر پایه دانش خود می توانند مربی بدنسازی خود باشند. یکی از دلایل عدم رشد و پیشرفت در بین بدنسازان همین مساله می باشد.
مربی بدنسازی با تکیه بر دانش و تجربه کافی می تواند شناخت کاملی از بدن شاگرد خود داشته باشد. مربی با بررسی تغییرات شاگرد در طول عمر بدنسازی و رفع نیازها می تواند برنامه های تمرینی، تغذیه و مکمل مناسب را برای او تنظیم کند.

مربی بدنسازی و فیتنس

مربی خصوصی بدنسازی

مربی بدنسازی آنلاین داشته باش و به اندام ایده آلت برس. مشاوره آنلاین بگیر و راه خودت رو مشخص کن. دفتر مرکزی فیت شیم در غرب تهران خیابان تیموری میباشد. ویزیت حضوری فقط با وقت قبلی امکان پذیر است.

یک مربی باید تمامی مسائل تمرینی و بعضا تغذیه و مکمل یک فرد را برعهده بگیرد. مربی بدنسازی خصوصی ، یا به صورت آنلاین به واسطه اپلیکیشن های پیام رسان و یا به صورت حضوری و به عنوان یک مربی می بایست در کنار شاگردان خود حضور داشته باشد. داشتن یک مربی شخصی مزایایی مانند ایجاد انگیزه، توجه به تکنیک تمرینی و کنترل در رعایت کردن برنامه ها را به همراه دارد.

مربی خصوصی بدنسازی

مربی بدنسازی غرب تهران

خیلی از ورزشکاران در غرب و شمال غرب تهران (ساکنین آریاشهر ، صادقیه ، پونک ، مرزداران ، شهرک غرب ، سعادت آباد ، جنت آباد ، ابوذر ، آیت الله کاشانی ، میدان آزادی ، حبیب الله ، ستارخان ، تیموری ، دریاچه و دیگر محله ها) بدنبال یکی مربی بدنسازی غرب تهران هستند. که بتوانند دسترسی راحتتری به او و یا باشگاهی که در آن مشغول به کاراند داشته باشند. اما آیا میتوان به تمام مربیان غرب تهران اعتماد کرد و زیر نظر آنها برنامه گرفت ؟
فیت شیم با در اختیار قرار دادن شماره مربی بدنسازی به شاگردان، سعی بر ایجاد ارتباط سریع و آسان بین شاگردان و مربی در غرب تهران کرده است. با توجه به این مسئله هر یک از شاگردان می توانند از طریق شماره تلفن مربی بدنسازی خود، از مشاوره همه جانبه او در زمینه تمرین و تغذیه بهره مند شوند.

مزیت های کار کردن با مربی خصوصی بدنسازی

 1. نظارت بر نحوه اجرای تمرین
 2. چکاپ روزانه ورزشکار
 3. آموزش صحیح اجرای حرکات
 4. جلوگیری از مصدومیت های احتمالی
 5. انگیزه دادن به شاگردان
 6. بازدهی سریع
 7. استفاده از تجربیات مربی
 8. همراه بودن با شاگرد تا رسیدن به هدف
 9. جلسات تمرینی مشترک با مربی
 10. و غیره

مربی خصوصی بدنسازی تهران

ساکنان تهران می توانند از مربیان خصوصی استفاده کنند که توسط گروه ما تایید شده اند. معیارهای ما برای معرفی یک مربی خصوصی بدنسازی تهران دارا بودن تجربه لازم و داشتن صلاحیت های علمی و مدارک مربیگری معتبر می باشد. و همچنین در بعضی موارد دارا بودن افتخارات ورزشی حائز اهمیت است.

گروه فیت شیم سعی بر این دارد تا هر فرد بدون احتیاج به پرداخت هزینه های بالا با همان میزان وقت برنامه های اختصاصی خود را دریافت کند. و با پشتیبانی ۲۴ ساعته و بازدید های زمان بندی شده در فتح قله هدف کنارتان باشد.

مربی خصوصی بدنسازی تهران

مربی بدنسازی آنلاین

در سال های اخیر موج عظیمی از درخواست های مربیگری و رژیم های آنلاین در فضای مجازی براه افتاده است. از این رو مربیان بسیاری در پی ایجاد بستری هستند که بتوانند تجربیات و خدمات خود را در اختیار دوستداران این رشته بگذارند. همچنین استفاده از یک مربی بدنسازی آنلاین مزایای بسیاری برای شاگردان دارد.
به عنوان مثال یک شاگرد می تواند به راحتی در طول شبانه روز با مربی آنلاین خود در ارتباط باشد. و فقط معاشرت آنها به یک جلسه ۲ ساعته تمرین در باشگاه ختم نشود.

دو نکته مثبت درباره مربی بدنسازی آنلاین

 • مربی بدنسازی آنلاین به دلیل عدم حضور فیزیکی می تواند شاگرد های بیشتری را پاسخگو باشد.
 • مربی می تواند زمان و انرژی بیشتری را برای شاگردان خود داشته باشد.

مزیت های کار کردن با مربی آنلاین

 1. در دسترس بودن همیشگی
 2. ایجاد انگیزه در ورزشکاران
 3. امکان دریافت مشاوره از بهترین مربیان به صورت غیر حضوری
 4. صرفه جویی در زمان برای برقراری ارتباط
 5. هزینه کمتر
 6. پشتیبانی تمام وقت بدون محدودیت زمانی و مکانی
 7. توجه بیشتر به شخص ورزشکار
 8. نتیجه دهی یکسان در مربیگری آنلاین و حضوری
 9. و غیره

حال باید پرسید برای شاگردان چه مزایایی وجود دارد. آیا آن ها نتایج کافی را با مربی بدنسازی آنلاین کسب خواهند کرد ؟

مشاور بدنسازی آنلاین

بدنسازی آنلاین برای شاگردان نیز سودمند است. زیرا ارسال برنامه ها به صورت آنلاین مانند برنامه تمرینی ، رژیم غذایی و برنامه مکمل غذایی و حتی برخی آموزش های لازم بسیار راحت تر می باشد. شاگردان این رشته همواره نیاز به انگیزه پیدا کردن برای ادامه مسیر دارند. همچنین آنها به دنبال انجام هر چه بهتر تمرینات و رعایت بالانس بین تغذیه و تمرین خود هستند. که این امر توسط مربی بدنسازی آنلاین بسیار راحت تر انتقال داده می شود.

وظایف یک مربی بدنسازی آنلاین خوب