حرکات سینه

  1. خانه
  2. حرکات بدنسازی
  3. حرکات سینه
۴۹۱ بازدید

حرکات سینه باعث افزایش قدرت در عضلات بالا تنه و کمک به اعمال فشار بیشتر هنگام فعالیت و البته منجر به سوزاندن بیشتر کالری خواهد شد.

عضله سینه به عضلاتی گفته می شود که قسمت جلوی قفسه سینه را به استخوان بازو و شانه متصل می کند. داشتن یک سینه ضخیم از باید های یک فیزیک خوب بوده و در حفظ فرم صحیح بدن نقش کلیدی دارد.

حرکات سینه با هالتر

برای تقویت و رشد عضلات سینه می توان از انجام حرکات سینه با هالتر بهره برد. در این فرم اجرا با بکارگیری وزنه های سنگین می توانید در راستای توسعه این عضله گام بردارید. فرم های مختلف برای این حرکت را در این بخش به طور کامل توضیح داده ایم.

حرکات سینه با دمبل

علاوه بر حرکات با هالتر، حرکات سینه با دمبل در قالب حرکات تک مفصلی و چند مفصلی می توانند تکمیل کننده روند ایجاد رشد در عضله سینه باشند. در این بخش از سایت تمامی فرم های مختلف این حرکات را با استفاده از دمبل معرفی کرده ایم.

حرکات سینه با دستگاه

علاوه بر رشد عضلات فاکتورهای دیگری مانند تقویت تاندون ها و عدم ایجاد آسیب حائز اهمیت هستند که با انجام حرکات سینه با دستگاه می توان به این فاکتورها توجه بیشتری داشت. در این قسمت می توانید به حرکات مختلف با دستگاه های مختلف برای اهداف متفاوت دسترسی داشته باشید.

حرکات سینه با کش

در هنگام ایجاد یک فشار مناسب روی سینه و البته افزایش قدرت در عضلات، می توان از حرکات سینه با کش نیز بهره برد. در ادامه مطالب به حرکات مختلف با استفاده از کش پرداخته ایم.

فهرست