عضو خانواده فیت شیم شوید

برای ارسال اطلاعات خود ، فرم را پر کرده و رزومه خود را ارسال نمایید.

استخدام مربی بدنسازی

اما  فیت شیم برای تکمیل کادر خود نیاز به مربیان مجرب و با تجربه دارد. اگر مربی هستید و از کار کردن در باشگاه ها خسته شده اید. بهترین فرصت برای پیشرفت و تغییر موقعیت شغلی همینجاست. فیت شیم از طریق سایت ، اپلیکیشن و شبکه های مجازی مانند اینستاگرام مخاطب های زیادی از سراسر دنیا دارد. که هر کدام از این مخاطبین برای ادامه اهداف ورزشی خود نیاز به یک مربی دلسوز ، سختگیر و باتجربه دارند.

استخدام مربی بدنسازی آقایان

در صورتی که مربی هستید و روحیه بالا برای کار کردن در جمعی از مربیان و متخصصین ورزشی دارید. میتوانید با پر کردن فرم زیر و ارسال روزمه ، ما را از وجودتان باخبر سازید. گروه فیت شیم بستری برای پیشرفت می باشد که می توان از آن به عنوان سکوی پرتابی در دنیای بدنسازی استفاده کرد.

پس از پر کردن فرم زیر و ارسال رزومه ، مدیران فیت شیم اطلاعات شما رو بررسی میکنند و در اولین فرصت برای مصاحبه تماس می گیرند. استخدام مربی بدنسازی مجرب پروسه ای به نسبت سخت می باشد که به دلیل ارتباط مربیان با شاگردان باید بسیار حساب شده عمل کرد.

استخدام متخصص تغذیه

متخصص تغذیه همان فردی است که کارشناسی ارشد تغذیه دارد. اگر مدارک و روزمه خود را در اختیار دارید. میتوانید با پر کردن فرمی که در اول سایت نمایش داده شده است ما را از این موضع باخبر سازید. پس تائید مرحله اول (بررسی رزومه ها) ، از فیت شیم جهت تعیین وقت مصاحبه با شما تماس گرفته میشود. لطفا در رزومه خود شماره تماس خود را دقیق وارد کنید.

استخدام کارشناس تغذیه